Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

Aplikácia Nimbuzz je dostupná pre Android

Ak nie ste spokojní s možnosťami defaultného chatu a instant messaging v Androide alebo riešeniach od tretích strán, na Android Market je k dispozícii nová možnosť – Nimbuzz. Slúži ako všetko-v-jednom aplikácia – Skype, MSN, Yahoo Messenger, ICQ, AIM, studiVZ, GoogleTalk, Facebook, MySpace, Jabber a ďalšie.

V tlačovej správe o verzii pre Androida sú popísané nasledovné funkcie: 

  • Usporiadanie zoznamu priateľov zobrazuje kombináciu avatara a aktuálnu informáciu v jednom, s komunitnou ikonkou a zdrojovou informáciou (či je priateľ online na mobile alebo PC) v jednom riadku.
  • Časovo senzitívne používateľské prostredie reaguje na dĺžku dotyku na meno priateľa. Krátky dotyk otvorí jeho profil zatiaľ čo dlhší otvorí nové chatovacie okno.
  • Notifikácie na domovskej obrazovke vás informujú o aktivitách, Nimbuzz zatiaľ beží na pozadí.
  • Klikateľné odkazy umožňujú zdieľať s vašimi priateľmi rôzne informácie počas chatovania. Otvorí sa vám okno prehliadača, z ktorého sa opäť môžete dostať späť do Nimbuzz.
  • Automatické opätovné pripojenie je tiež veľmi užitočné. Je možné nechať bežať Nimbuzz na pozadí, kým ste pripojení na wi-fi sieť a ak sa dostanete mimo dosahu wi-fi, Nimbuzz vás automaticky pripojí na 3G a naopak.
  • Jedinečným faktom pre používateľov Androida je, že len Nimbuzz integruje Skype a okálne sociálne siete ako napríklad Hyves v Holandsku, StudiVZ z Nemecka, Gadu-Gadu z Poľska a Giovani z Talianska.

Na nasledujúcom videu si môžete pozrieť, čo Nimbuzz dokáže:

Okrem toho, že si Nimbuzz môžete stiahnuť prostredníctvom Android Market, môžete si ho tiež stiahnuť priamo z webstránky Nimbuzz. Spoločnosť sa prostredníctvom twittera vyjadrila, že v tejto verzii zatiaľ VoIP neponúknu a že je to „problém Androida“, tento problém však vraj už čoskoro vyriešia. Tešíme sa!!

zdroj: phandroid

 

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *