Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

Androidbazár – nová sekcia na našej stránke!

android smartfony androidbazar

Smartfóny a tablety s Androidom nie sú práve lacnou záležitosťou. Niekedy je ich výhodnejšie kúpiť z druhej ruky, či starší predať, ak si chcete kúpiť najnovší technologický zázrak. Práve kvôli jednoduchšiemu stretu ponuky a dopytu po smartfónoch a tabletoch s androidom sme vytvorili androidbazár.

Do androidbazáru sa dostanete buď kliknutím na položku v hlavnej ponuke našej stránky alebo vpísaním androidbazar.sk do adresného riadku internetového prehliadača.

Okrem kategórií známych značiek produkujúcich smartfóny s androidom (HTC, Sony Ericsson, Samsung, LG, Motorola a Acer) sa v bazára nachádzajú aj nasledovné kategórie:

  • Ostatné značky – smartfóny s androidom od iných výrobcov, než ktorých nájdete v hlavných kategóriách
  • Tablety – v tejto kategórii môžete ponúknuť alebo dopytovať talety s androidom
  • Príslušenstvo – všetko príslušenstvo vzťahujúce sa k smartfónom alebo tabletom s androidom – napr. držiaky do aút, nabíjačky, ochranné fólie na displej, pamäťové karty, usb káble, atď.
  • Náhradné diely – náhradné diely pre android telefóny a tablety – displeje, baterky, kryty, atď.
  • Výmena – ak budete chcieť vymeniť svoj android telefón alebo smartfón za iný
  • Rôzne – všetko, čo sa nesprace do inej kategórie

Na vloženie inzerátu nemusíte byť prihlásený – stratíte však možnosť si svoj inzerát neskôr upraviť, či zmazať. Do inzerátu môžete vložiť aj fotografie inzerovaného tovaru, aby ste budúcim majiteľom alebo predajcom čo najviac priblížili tovar, ktorý chcete predať alebo kúpiť. Pokúste sa tovar vo vašom inzeráte čo najviac popísať, skôr tak presvedčíte prípadného kupujúceho alebo predajcu.

Inzerát bude zobrazený po dobu 60 dní, potom bude zmazaný. O zmazaní vášho inzerátu budete informovaní 5 dní vopred. Ak budete mať k bazáru akúkoľvek pripomienku, napíšte nám ju na android(zavináč)android-ks.sk. Vďaka!

tím android-sk.sk

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *