Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

Android Developer Chalenge 2

logo Android Developer ChallengeSúťaž Android Developer Challenge 2 je spustená – môžete prihlasovať vaše aplikácie. Čo potrebujete vedieť, aby ste svoju aplikáciu úspešne prihlásili do súťaže, sa dozviete po rozkliknutí celého článku.

 

Najdôležitejšou podmienkou je, že nemôžete prihlásiť aplikáciu pod nátvom,ktorý už je uvedený v Android Market.Ak teda máte aplikáciu uploadovanú na Android Market, je potrebné zmeniť jej názov a až potom ju prihlásiť do súťaže. Aplikácie, ktoré sa zúčastnia ADC2 nebudú uvedené na Android Market, napriek tomu že ADC2 a Android Market zdieľajú rovnakú databázu pre hodnotenie aplikácií. Vaša aplikácia nebude použitá mimo ADC2. Zmena názvu aplikačného balíka nie je úplne jednoduchá (zmena manifestu, prehodenie zdrojového kódu do nového balíka, opravenie dôležitých oznámení, vytvorenie čistého buildu, oprava pretrvávajúcich problémov), našťastie nebudete ho musieť po súťaži ďalej updatovať.

Na prihlásenie aplikácie do súťaže máte čas do 31. augusta 2009. Dúfajme, že server bude zvládať nápor bez problémov.

Vaša aplikácia bude pravdepodobne preskúšaná na telefónoch, ktoré zatiaľ nie sú uvedené na trhu a pravdepodobne na verzii Androida (napr. Android 1.6), ktorá zatiaľ nie je dostupná.

Prvé kolo hodnotenia aplikácií by malo byť spustené už budúci týždeň. Akú aplikáciu by ste chceli čo najskôr vidieť na platforme Android?

 

zdroj: androidguys

 

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *