Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

Alice – nájdite si svoj koncert

alice ikonaAlice je aplikáciou, ktorá vám zobrazí pripravované hudobné koncerty vašich obľúbených kapiel a spevákov. Zoznam umelcov, ktorých koncerty vám Alice ukáže, môže byť zosynchronizovaný so skladbami na SD karte v telefóne, s vaším účtom na Last.fm a do zoznamu je možné položky pridávať aj manuálne.

Miesto konania konkrétneho  koncertu si môžete pozrieť na Google mapách. Prostredníctvom aplikácie si môžete kúpiť lístky na koncert, informácie o akcii zaslať emailom, pridať pripomienku do Google Kalendára či zdieľať koncert na Facebooku či Twitteri. Ak si zapnete lokalizačné služby (prostredníctvom GPS alebo bezdrôtových sietí), okrem dátumu, času koncertu a miesta konania sa dozviete, ako ďaleko od vašej aktuálnej polohy sa koncert koná.

screenshot alice

screenshot alice

Aplikácia umožňuje nastaviť si rádius, v rámci ktorého označí koncerty za konajúce sa vo vašej blízkosti (v rozsahu od 20 – 1000km). Informácie o koncertoch sú získavané zo serverov Last.fm a BandsInTown. Okrem toho vás bude Alice na koncerty upozorňovať formou notifikácií. Alice je skvelá aplikácia pre tých ktorí majú radi hudbu a radi sa nechajú pozvať na koncert svojich obľúbených umelcov.

Cena

Zdarma

Veľkosť

513,4 kB

Stránka aplikácie

http://aliceonandroid.wordpress.com/

QR kód

qr kód alice

 

android-sk

 

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *