Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

AlcoDroid vám zmeria, koľko máte promile alkoholu v krvi

alcodroid aplikacia android

Dnes si predstavíme program, ktorý vám pomôže určiť, koľko vám približne ostáva promile alkoholu vo vašom tele – a možno vás tak udržať na uzde :). Aplikácia, ktorá vám to vypočíta sa nazýva AlcoDroid.

Po jej prvom spustení vás privíta základné nastavenie aplikácie – musíte zadať koľko máte kilogramov a či ste muž alebo žena. Potom sa už dostanete na základnú obrazovku, ktorá zobrazuje aktuálny obsah promile alkoholu v krvi, ako dlho ste už triezvy, časovú os, na ktorej môžete vidieť pokles obsahu alkoholu v krvi po vypití alkoholického nápoja a tlačidlá na pridanie nápoja, prezeranie a úpravu záznamov a pridanie naposledy požitých nápojov.

Po stlačení ponuky si môžete vybrať zo 6 položiek – Štatistiky, Grafy, Zdieľanie výsledkov, Úprava prednastavenia nápojov, Osobné nastavenia a Ostatné nastavenia.

alcodroid android aplikacia

Štatistiky

V položke štatistiky sa dozviete množstvo vecí o tom, koľko a ako pijete. Vyberám len zopár štatistík – priemerná konzumácia za deň, maximálna konzumácia za 7 dní, koľko ste mali najviac alkoholu v krvi, koľko vás to doteraz stálo.

alcodroid android aplikacia

Grafy

Grafy vám zobrazia, koľko ste v jednotlivé dni vypili alkoholu a váš denný limit.

Zdieľanie výsledkov

Výsledky vášho pitia môžete zdieľať prostredníctvom Share status, alebo môžete  zdieľať či poslať graf prostredníctvom Facebooku, emailu alebo MMS.

alcodroid android aplikacia zdielanie vysledkov

Úprava prednastavenia nápojov

V AlcoDroid máte prednastavených niekoľko základných druhov nápojov spolu s ich množstvom, percentom obsahu alkoholu a cenou v erurách. Tieto nastavenia si môžete zmeniť a tiež si môžete pridať ďalšie drinky – podľa aktuálnej ponuky a chuti :). Napríklad na festivale Pohoda by ste si mohli pridať „pivo bazant“, 500 ml, 4,5% za 1,20€.

alcodroid android aplikacia

alcodroid android aplikacia

alcodroid android aplikacia

Osobné nastavenia

V osobných nastaveniach si môžete si môžete zmeniť vašu váhu, pohlavie, nastaviť si cieľ, koľko alkoholu chcete vypiť a či si chcete zaznamenávať náklady, ktoré vynaložíte na pitie alkoholu.

android alcodroid aplikacia

Ostatné nastavenia

V ostatných nastaveniach sa dá nastaviť jednotka váhy, jednotka objemu, jednotka obsahu alkoholu v krvi, koľko gramov čistého alkoholu, priemer vypitého alkoholu za aký čas. Ďalej si môžete nastaviť začiatok dňa, koľko je legálny limit obsahu alkoholu v krvi, frekvenciu zálohovania údajov aplikácie, môžete si zazálohovať dáta okamžite a nechať si zobraziť limity v grafoch a počet tlačidiel s rýchlym prístupom.

S AlcoDroidom sa určite zabavíte – musíte však pamätať na to, že aplikácia poskytuje len približné výsledky a určite sa na ňu nespoliehajte pri rozhodnutí o tom, či šoférovať alebo nie. Pitiu zdar!

instaluj alcodroid android aplikaciu

alcodroid aplikacia android stiahnutie

android-sk

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *