Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

Aktualizácia Google Maps umožní nahrať fotografie a spojiť ich s konkrétnym miestom

google maps aktualizacia android

Google Maps boli aktualizované na verziu 5.8, v ktorej boli pridané niektoré nové funkcie. Odteraz budete môcť fotografie urobené vašim telefónom priradiť k miestam (Places). Prostredníctvom vašich fotografií budete môcť ukázať, ako konkrétne miesto vyzerá. Vašu fotografiu si budete môcť zvoliť za profilový obrázok pre dané miesto.

Google tiež pridal funkcie „opisné termíny“ a „moje miesta“ pre mobilnú verziu Google maps. „Opisné termíny“ vám povedia ktorá firma je známa na základe slovných spojení „skvelá káva“ alebo „čisté toalety“. Mobilná verzia „Moje miesta“  vám zobrazí miesta, ktoré ste nedávno označili hviezdičkou a miesta ktoré len nedávno navštívili. Ak ste práve niekde von a chcete sa checknúť, môžete pridať nové miesta aj pre firmy ktoré doteraz nemajú urobené stránky.

Medzi ďalšie nové funkcie patrí tiež spôsob, ako zväčšiť veľkosť textu. Už tam nenájdete ani príkaz „Stiahnuť mapu oblasti“ ktorý je premenovaný na „Pre-cache map area“.  Aktualizované Google mapy 5.8 si môžete zdarma stiahnuť z Android Marketu, pre telefóny so systémom Android 2.1 alebo vyšším.

zdroj: phonearena

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *