Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

5 android aplikácií pre webdeveloperov

obrazok wwwServer phandroid priniesol 5 aplikácií, ktoré by sa vám mohli hodiť, ak ste webdeveloperom. Ak sa na vašej stránke vyskytne náhle nejaký problém, môžete sa ho pokúsiť vyriešiť aj cez telefón s Androidom.

Niektoré pomôžu viac, niektoré menej, ponúkam aj aplikácie, ktoré sa objavili v diskusii pod pôvodným článkom.

HTML editor

Jednoduchý editor pre HTML, JavaScript a CSS pre kódovanie/editovanie na cestách, autor programu odporúča mať fyzickú klávesnicu, ak v editore chcete naozaj pracovať. (HTML editor)

AndFTP

AndFTP je FTP/SFTP/FTPS klient pre zariadenia so systémom Android. Umožňuje spravovať niekoľko FTP serverov. Obsahuje prehliadač súborov v zariadení a tiež prehliadač FTP súborov. Poskytuje funkcie sťahovania a nahrávania súborov spolu s podporou obnovenia prerušeného spojenia. Prostredníctvom ponuky môžete súbory a priečinky premenovávať, mazať, kopírovať, vytvárať a nastavovať im povolenia. (AndFTP)

View Web Source

S touto aplikáciou si budete môcť pozrieť zdrojový kód webstránky. Môžete si tiež text označiť, vyhĺadať časť textu a skopírovať ho. (View Web Source)

Magic Color Picker

Magic Color Picker je nástroj pre výber farieb pre webdizajnérov, umelcov a programátorov – využíva k tomu rôzne modely farieb. Podporuje 7 rôznych módov a modely farieb RGB, HSV, HSL a YUV. Môžete použiť paletu alebo slider. (Magic Color Picker)

HTML Test

Otestujte si svoje schopnosti HTML pomocou aplikácie HTML Test. Pozor – podľa vyjadrení v komentároch k aplikácii test je už zastaralý.

A ešte jedna aplikácia navyše:

BusyBox

Tzv. švajčiarsky nožik pre zariadenia pracujúce na linuxe. (BusyBox pre Android)

 

zdroj: phandroid

 

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *